Saturn - gazetki promocyjne Warszawa(mazowieckie pow. Warszawa)

Ocena sieci
3.5 (6 głosów)
O sieci Saturn

Nowoczesna technologia w zasięgu ręki tylko w saturnie!

Saturn to niemiecka sieć sklepów wielkopowierzchniowych, specjalizująca się w sprzedaży sprzętu elektronicznego. Pierwszy sklep został otwarty w 1961 roku przez Friedricha Wilhelma i Anni Waffenschmidt, a oferta sklepu była skierowana wyłącznie do dyplomatów. Dziś sieć liczy ponad 220 marketów, znajdujących się w 9 europejskich państwach.

Na polski rynek saturn wszedł z wielkim hukiem w październiku 2004 roku, szokując polskich klientów świetną ceną i wysoką jakością produktów - wtedy prawdziwym hitem gazetek promocyjnych okazały się telewizory plazmowe, które zostały sprzedane w ciągu dwóch pierwszych godzin od otwarcia. Bogata oferta i dostępność wszelkich rynkowych nowinek powoduje, że saturn jest uwielbiany przez klientów. Obecnie w Polsce funkcjonuje ponad 20 sklepów marki saturn. Sieć zatrudnia ponad 1500 doskonale przeszkolonych specjalistów i doradców klienta.

W ofercie znajdziesz wszystko, co może wiązać się z elektroniką - od gier komputerowych, po sprzęt RTV AGD, ale w ofercie są również m.in. muzyka oraz książki. Wszystkie markety saturn są ulokowane w bardzo dogodnych dla klientów punktach, a wielokrotnie nagradzana za jakość obsługi, kompetentna kadra pracownicza sieci sprawi, że zakupy w saturnie staną się dla Ciebie prawdziwą przyjemnością.

saturn wprowadził na rynek 4 marki własne sprzętu elektronicznego. "OK.", która oferuje szeroki asortyment sprzętu RTV i AGD w przystępnych cenach, "KOENIC" wyspecjalizowana w produktach AGD o atrakcyjnej stylistyce, "ISY" oferująca akcesoria i sprzęt do urządzeń mObilnych i wreszcie "PEAQ" oferująca sprzęt audio o niezwykłej estetyce, który usatysfakcjonuje nawet najbardziej wymagających klientów.

Poza sprzętem elektronicznym saturn oferuje także różnego rodzaju usługi. Sprzedaż biletów na koncerty i wydarzenia artystyczne, ofert telekomunikacyjnych czy Fotolab. saturn oferuje również wiele metod płatności za zakupione produkty. Dostępna jest opcja rat, leasingu, zakupów płatnych kartami podarunkowymi i kartą kredytową saturn. W sieci sklepów można także zostawić zużyty sprzęt wymagający recyklingu.

Niezwykle oryginalne kampanie marketingowe prowadzone z ogromnym rozmachem zapewniły saturnowi pozycję jednego z najbardziej znanych sklepów ze sprzętem elektronicznym w Polsce. Chwytliwe hasła reklamowe i znane twarze celebrytów polecających produkty i promocje saturna znane są milionom Polaków.

saturn dba o satysfakcję swoich klientów. Profesjonalni doradcy zapewniają niezwykle wysoką jakość obsługi. Na stronie internetowej sieci saturn znajdują się także ciekawe materiały informacyjne - poradniki i recenzje sprzętu elektronicznego.

Poznaj najciekawsze promocje w gazetkach promocyjnych saturn

Sieć przeprowadza także promocje na swoje produkty, a informacje o nich są publikowane w gazetkach ofertowych. Gazetki promocyjne saturn są wydawane każdego tygodnia, znajdziesz je w punktach sprzedaży. Cieszą się one ogromną popularnością wśród klientów, szczególnie w okresie świąteczno- noworocznym. Nadzwyczaj atrakcyjne promocje i innowacyjne produkty, bardzo często dostępne jedynie w sieci saturn przyciągają setki odbiorców.

Opinie o sieci Saturn
Default avatar
  • ...
  • 27/02/2014
Można się targować gdy np. pokaże że w znanym sklepie w internecie jest taniej :-)
Najbliższe sklepy sieci Saturn
Saturn znajdziesz w tych centrach handlowych